Piotr Sibiński, Amar Ziembiński i Mateusz Dopieralski

wenige Fans - Anmeldung
Bitamina to grupa założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Nie przeszkadzało im to, że Mateusz na co dzień mieszkał w Niemczech, gdzie spełniał się jako aktor i reżyser, a Amar z Piotrem wiele czasu poświęcali produkcji ekologicznego sera i warzyw. Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki, słychać to dokładnie w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką do nas trafia jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwamy bardzo osobiście.
Derzeit gibt es keine Veranstaltung, die dieser Suchanfrage entsprechen!
X
Chcesz, abyśmy powiadamiali Cię o nowych wydarzeniach Bitamina w Twojej okolicy?
Zostaw nam swoje dane, a natychmiast poinformujemy Cię, jak tylko nowe wydarzenie pojawi się w sprzedaży!
Twoję imię
Miejscowość
Adres mailowy
Numer telefonu +48

Kommentare von Zuschauern gepostet

Justyna
2023-09-05 14:35:45
"Mój pierwszy koncert Bitamina, ale na pewno nie ostatni! Było super. Energia i momenty na uspokojenie."
Magdalena
2023-06-10 19:46:06
Maja
2018-04-06 00:21:25
"Fantastyczny występ. Wprowadzają niesamowity klimat. Genialny Mateusz, Piotrek i cały zespół. Ogień, nie koncert. Ich słowa trafiają wprost do serducha :)"
Dominik
2018-03-12 14:09:00
"Bitamina ogień. Mega wokalista, ciekawe brzmienia. Dobra energia płynie od całego zespołu, bardzo dobrze się bawiłem. Atlantic też zasługuje na pochwałę, dobra organizacja, koncert sold out ale po klubie można było swobodnie się poruszać, barmani ogarnięci i przyjemni w byciu."
Jacek
2018-03-12 08:25:40
"Wszystko elegancko! Jak najbardziej polecam !"
Folgen Sie uns
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Fügen Sie Ihre E-Mail-Adresse oder Ihr Telefon »
COOKIES MANAGEMENT